african mango czy piperyna

Spróbujemy pomóc Ci odpowiedzieć sobie na pytanie african mango czy piperyna. Zapewne jeśli tu trafiłeś to planujesz w najbliższym czasie zrzucić parę kilogramów. Dobry spalacz tłuszczu często może bardzo pomóc. Tylko co jeśli tych dobrych spalaczy jest tyle co grzybów po deszczu? Można wtedy polegać na opiniach internautów oraz porównaniach najlepszych preparatów. Na naszym blogu znajdziesz porównania związane z promowanymi przez nas tabletkami, african mango. W tym porównania nie porównujemy samego ekstraktu, a działanie najczęściej wybieranych suplementów African Mango i Piperyna Forte.


Działanie

Działania obu preparatów niejednokrotnie zostały potwierdzone nie tylko przez naukowców, ale głównie przez zadowolonych klientów. Piperyna przede wszystkim stymuluje enzymy trawienne dzięki czemu przyspiesza przemianę materii. Niektórzy sądzą, że właśnie to jest najważniejszym czynnikiem skutecznego odchudzania. Natomiast głównymi właściwościami African Mango są powodowanie sytości, spalanie tkanki tłuszczowej, oraz wspomaganie układu trawiennego. Tak więc tu African Mango może pochwalić się lepszym działaniem. Dlaczego? Dlatego, że również wspomaga pracę układu trawiennego, a dodatkowo pomoże Ci nie podjadać między posiłkami dzięki uczuciu sytości, które powoduje.


Skład

Najbardziej widoczna różnica w składzie to ekstrakt. African Mango zawiera aż 6000mg ekstraktu z afrykańskiego mango w jednej tabletce. O piperynie forte ciężko cokolwiek w tym temacie powiedzieć. Producent nie ujawnia jaka dawka piperyny zawarta jest w jednej kapsułce. Natomiast zdradza, że 95% jej składu to piperyna.  African Mango zawiera mnóstwo witamin i minerałów, które poprawiają ogólną pracę organizmu, a także eliminują liczne niedobory.

african mango i piperyna forte


Cena i dostępność

Niestety (albo stety) oba preparaty można kupić tylko przez Internet z oficjalnych stron producentów. Także już zyskujesz pewność, że nikt Cię nie oszuka. Tutaj, na naszej stronie znajdziesz odnośniki do oficjalnych stron producentów (chociażby poniżej). Preparaty te dostępne są cały czas ze względu na dużą popularność. Oficjalna cena piperyny forte to 137zł, a African Mango 149.37zł. Istnieje promocja dzięki której przy zakupie większej ilości tabletek African Mango otrzymasz zniżkę do 25% za każdy preparat!


Koszt African Mango to 119,50 zł, a Piperyny Forte 137 zł

opakowanie african mangoZamów Tutaj


Uwagi

African Mango na ekranie wypada lepiej, ale to nie oznacza, że piperyna jest gorsza. Polecamy Ci poczytać opinie o tych preparatach, bo nie ma nic lepszego jak doświadczenie innych osób.

Możemy od siebie dodać, że odradzamy zamawiania suplementów z serwisów aukcyjnych i nieznanych sklepów. Często takie strony oferują bardzo tanie zamienniki albo i nawet zwykłe podróbki, które łudząco przypominają oryginał. Cena może i jest niższa, ale (na przykładzie african mango) nie zawierają 6000mg ekstraktu z jednej kapsułce, a na przykład jedyne 500mg.


Podsumowanie

Mamy nadzieję, że nasze porównanie pomogło Ci rozwiać wszelkie wątpliwości co do African Mango czy Piperyna.☺