african mango czy acai berry

African Mango to obecnie najczęściej wybierane tabletki wspomagające odchudzanie. Ich dużym konkurentem są tabletki Acai Berry, które uznawane są za jedne z najlepszych, ale czy są najlepsze? W tym porównaniu sprawdzisz, czym tak naprawdę kierować się podczas wybierania pomiędzy tymi dwoma produktami, na co należy zwrócić uwagę i na co uważać. Należy zaznaczyć, że w tym porównaniu bierzemy pod lupę African Mango i Acai Berry Extreme, ponieważ są to oryginalne produkty, które zapewniają najlepsze działanie. A Ciebie który z suplementów bardziej przekonuje – African Mango czy Acai Berry?

Oba suplementy są bardzo podobne do siebie. Oczywiście dotyczy to składu, czy chociażby przyjmowanej dziennej dawki. Właśnie dlatego nie należy wybierać pomiędzy etykietami, a ich ogólnym działaniem. Bez względu na to czy jest to African Mango czy Acai Berry, ogólne działanie jest to samo – odchudzanie. Jednak należy przyjrzeć się temu bliżej…


Działanie

Jak już wspominaliśmy, oba suplementy są bardzo podobne do siebie. Tak samo jest w przypadku ich działania. Według producentów, African Mango i Acai Berry przede wszystkim spalają tkankę tłuszczową, podnoszą metabolizm, usuwają szkodliwe toksyny z organizmu i nie tylko… Jest jednak coś, co je różni. African Mango ogranicza apetyt, dzięki czemu rzadziej będziesz sięgać po jedzenie, a co za tym idzie stracisz kilogramy. Natomiast Acai Berry dodaje mnóstwo energii, dzięki czemu ćwiczenia odchudzające staną się łatwiejsze do zrealizowania.


Skład

Skład obu preparatów jest również bardzo podobny. Największą różnicą są znane nazwy owoców z etykiety. Poza tym, African Mango zawiera odrobinę więcej witamin, natomiast Acai Berry więcej minerałów. Należy wspomnieć, że oba produktu zawierają wyłącznie naturalne składniki, więc nie ma nawet mowy o jakichkolwiek skutkach ubocznych.

tabletki african mango na zdjęciu


Cena

Na allegro bez względu na to czy jest to african mango czy acai berry ceny zaczynają się już od 40 złotych. Oczywiście mowa o produktach nieznanych producentów. Nawet my nie wiemy za wiele o tych tabletkach. Nie wiemy nic o ich składzie ani działaniu. Zalecamy pomyśleć nad Nutrina African Mango lub Acai Berry Extreme, które zapewniają najlepsze działanie. Na tym kompendium wiedzy dowiesz się wszystkiego o African Mango. Polecamy także odwiedzić nasze kompendium wiedzy o Acai Berry.

Koszt African Mango to 119,50 zł, natomiast Acai Berry Extreme 139,00 zł


Uwagi

Zastanów się co jest Ci bardziej potrzebne: uczucie sytości czy więcej energii? Więcej witamin czy więcej minerałów? African mango jest częściej wybierane wśród Polaków, ale to nie znaczy, że Acai Berry jest gorsze. Decyzja należy do Ciebie.

Od siebie możemy dodać, że zdecydowanie odradzamy kupna tańszych suplementów, które pochodzą od nieznanych producentów. Odchudzanie to nie zabawa, a po każdej nieudanej próbie, każda kolejna staje się coraz trudniejsza przez przyzwyczajenie organizmu. Do tego, może pojawić się efekt jojo, który po stosowaniu Nutrina African Mango lub Acai Berry Extreme nie występuje.


Podsumowanie

Mamy nadzieję, że nasze porównanie dwóch najlepszych preparatów na odchudzanie pomogło Ci rozwiać wszelkie wątpliwości.


Tutaj kupisz ze zniżką nawet -25% oba preparaty:


opakowanie african mangoZamów Tutaj


opakowanie acai berryZamów Tutaj